Eelkool

Aastast 2014 tegutseb Tallinna Toomkoolis eelkool. Eelkoolis õpitakse ja harjutatakse lugemist, kirjutamist, arvutamist, inglise keelt, muusikat, loodusõpetust ning tehakse käelisi tegevusi. Õpetajateks on Tallinna Toomkooli klassi- ja aineõpetajad. Eelkoolis õppimine on abiks kooliks valmistumisel, kuid ei taga õppekohta koolis.

Liituda saab nii käesoleva õppeaasta eelkooli rühmaga kui ka registreerida järgmisteks õppeaastateks.

Toomkooli 2022/23. õppeaasta eelkool alustab Apteegi 3 koolimajas 12. septembril 2022 ja lõpetab 12. aprillil 2023.
Tunnid toimuvad esmaspäeval ja kolmapäeval. Palun olge aegsasti kohal, et laps jõuaks garderoobis riietuda ja klassis oma õppevahendid tunni alguseks valmis sättida.
Õppetööks on vajalik pinal, milles on harilik pliiats, teritaja, kustukumm, värvipliiatsid, väike joonlaud, liimipulk, võivad olla ka viltpliiatsid. Koolimajas viibimiseks on vajalikud vahetusjalanõud. Söögipausiks tuleb kaasa võtta väike tervislik amps. Selleks sobivad võileib, puu- ja köögivili. Lisaks oma joogipudel või tassike, et juua.

2022/2023. õppeaastal on eelkooli õppemaks 100 eurot kuus.  
Täpsema info saadame registeerunud lastevanematele augustikuu jooksul.

Eelkooli puudutavad küsimused võib saata aadressil marget.kulo@eelk.ee või tuuli.urb@eelk.ee.

Eelkooli lastevanematel palume omale luua Tallinna Toomkooli Stuudiumi ehk e-päeviku konto aadressil https://tallinnatoomkool.ope.ee/auth/, kuhu lisatakse enda ja oma lapse andmed. Stuudiumis saab jälgida nii kõiki tunde, kommentaare kui ka kalendrit.

Registreerige laps eelkooli