Eelkool

Aastast 2014 tegutseb Tallinna Toomkoolis eelkool. Eelkoolis õpitakse ja harjutatakse lugemist, kirjutamist, arvutamist, inglise keelt, muusikat, loodusõpetust ning tehakse käelisi tegevusi. Õpetajateks on Tallinna Toomkooli klassi- ja aineõpetajad. Eelkoolis õppimine on abiks kooliks valmistumisel, kuid ei taga õppekohta koolis.

Toomkooli 2024/25. õppeaasta eelkool alustab Apteegi 3 koolimajas 16. septembril 2024 ja lõpetab 9. aprillil 2025.

2024. aastal on viimane eelkoolipäev esmaspäeval, 16. detsembril. Uuel aastal kohtume taas esmaspäeval, 6. jaanuaril.

Tunnid toimuvad esmaspäeval ja kolmapäeval kell 15-17. Kummalgi päeval on neli tundi: eesti keel, matemaatika, inglise keel ja käeline tegevus või muusika. Palun olge aegsasti kohal, et laps jõuaks garderoobis riietuda ja klassis oma õppevahendid tunni alguseks valmis sättida.
Õppetööks on vajalik pinal, milles on harilik pliiats, teritaja, kustukumm, värvipliiatsid, väike joonlaud, liimipulk, võivad olla ka viltpliiatsid. Koolimajas viibimiseks on vajalikud vahetusjalanõud. Söögipausiks tuleb kaasa võtta väike tervislik amps. Selleks sobivad võileib, puu- ja köögivili. Lisaks oma joogipudel või tassike, et juua.

2024/2025. õppeaastal on eelkooli õppemaks 123 eurot kuus (15% 2024. aasta alampalgast).

Täpsema info saadame registeerunud lastevanematele augustikuu jooksul.

Eelkooli puudutavad küsimused võib saata aadressil marget.kulo@eelk.ee või kadri.liimal@eelk.ee.

Eelkooli lastevanematel palume omale luua Tallinna Toomkooli Stuudiumi ehk e-päeviku konto aadressil https://tallinnatoomkool.ope.ee/auth/, kuhu lisatakse enda ja oma lapse andmed. Stuudiumis saab jälgida nii kõiki tunde, kommentaare kui ka kalendrit.

Registreerige laps eelkooli

Eelkooli leping

Laadi siit alla eelkooli leping, täida ja saada digiallkirjastatult aadressile tallinna.toomkool@eelk.ee.