Inimesed

Juhtkond ja tugipersonal

Egle Viilma, direktor, egle.viilma@eelk.ee
Marget Kulo, 1.-4. klassi õppejuht, marget.kulo@eelk.ee
Heiki Haljasorg, 5.-9. klassi õppejuht, heiki.haljasorg@eelk.ee
Diana Juul, assistent, HEV-koordinaator, tallinna.toomkool@eelk.ee
Reet Klettenberg, arendusjuht, raamatukoguhoidja, reet.klettenberg@eelk.ee
Kersti Lett, raamatupidaja, kersti.lett@eelk.ee
Arho Tuhkru, kaplan, arho.tuhkru@eelk.ee
Joel Siim, kaplan
Jael Puusaag, psühholoog, jael.puusaag@eelk.ee
Jaana Malmberg, sotsiaalpedagoog, jaana.malmberg@eelk.ee
Diana Juul, HEV koordinaator, diana.juul@eelk.ee
Urmas Aug, haldusjuht, urmas.aug@gmail.com
Merje Schultz ja Marge Merdenson, perenaised

Kolleegium
Arho Tuhkru (esimees), arho.tuhku@eelk.ee
Riivo Sinijärv, koolipidaja esindaja
Joel Siim, koolipidaja esindaja
Egle Viilma, ameti poolest
Heiki Haljasorg, õpetajate esindaja
Ahti Saares, õpetajate esindaja
Veljo Kaptein, lastevanemate esindaja
Birgit Keerd-Leppik, lastevanemate esindaja
Silja Martin, lastevanemate esindaja

KiVa-meeskond
Anna-Kaisa Vita, anna-kaisa.vita@eelk.ee
Egle Viilma, egle.viilma@eelk.ee
Kadri Liimal, kadri.liimal@eelk.ee
Mari Loit, kartulimardikas@gmail.com
Tähti Siinmaa, tahti.siinmaa@eelk.ee

Õpetajad
Kelly Kathriin Rebane, 1.t klassijuhataja; kellykathriin@gmail.com
Marget Kulo, 1.p klassijuhataja; marget.kulo@eelk.ee
Tähti Siinmaa, 2.t klassijuhataja, saksa keel; tahti.siinmaa@eelk.ee
Mai-Liis Mäeväli, 2.p klassijuhataja, eelkool, loodusõpetus, usuõpetus; mai-liis.maevali@eelk.ee 
Reet Klettenberg, 3.t klassijuhataja; reet.klettenberg@eelk.ee 
Tuuli Urb, 3.p klassijuhataja, eelkool; tuuli.urb@eelk.ee
Aet Hintsov, 4.t klassijuhataja, inglise keel; aet.hintsov@eelk.ee
Kadri Liimal, 4.p klassijuhataja; kadri.liimal@eelk.ee
Lee Raide, 5.t klassijuhataja, põhikooli loodusained ja keemia; lee.raide@eelk.ee
Maarja Okk, 5.p klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus; maarja.okk@eelk.ee
Mari Loit, 6.t klassijuhataja, prantsuse keel, inglise keele huviring; kartulimardikas@gmail.com
Ahti Saares, 6.p klassijuhataja, inglise keele huviring, saksa keel, ajalugu; ahti.saares@eelk.ee
Tiina Kallas, 7.t klassijuhataja, saksa keel, inglise keele huviring; tiina.kallas@eelk.ee 
Heiki Haljasorg, 7.p klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus, matemaatika, ajalugu, ühiskonnaõpetus; heiki.haljasorg@eelk.ee
Tiina Siedermann, 8.t klassijuhataja, füüsika; tiina.siedermann@eelk.ee
Terje Rinne, 8.p klassijuhataja, inglise keele huviring; terje.rinne@eelk.ee
Anna-Kaisa Vita, 9.t klassijuhataja, kunstiõpetus; anna-kaisa.vita@eelk.ee
Olga Izmailova, 9.p klassijuhataja, vene keel; olga.izmailova@eelk.ee
Tiiu Allikmaa, loodusõpetus, keemia; tiiu.allikmaa@eelk.ee
Merike Kaasiku, pikepäevarühma kasvataja; merike.kaasiku@eelk.ee
Kaie Kadaksoo, tüdrukute kehaline kasvatus; kaie.kadaksoo@eelk.ee
Kaja Kaldoja, tööõpetus/käsitöö; ituums@hotmail.com
Urmas Kaldoja, poiste kehaline kasvatus, tööõpetus; urmas.kaldoja@mail.ee
Julia Koneva, 5. ja 6. klassi ballett; juliakoneva@hotmail.com
Piret Kuld, muusikaõpetus, koor; piret.kuld@eelk.ee
Katri Kuus, eesti keel ja kirjandus, katri.kuus@eelk.ee
Riina Lõhmus, usuõpetus; riina.lohmus@eelk.ee
Silja Martin, matemaatika; silja.martin@eelk.ee
Kristin Oidsalu, inglise keele huviring, kristin.oidsalu@gmail.com
Kaja Post, muusikaõpetus, koor; kaja.post@eelk.ee 
Riivo Sinijärv, ühiskonnaõpetus; riivo.sinijarv@eelk.ee
Lidia Uuselu, matemaatika; lidia.uuselu@eelk.ee
Piret Viikholm, ballett; piret.viikholm@eelk.ee
Egle Viilma, usuõpetus; egle.viilma@eelk.ee
Urmas Viilma, usuõpetus; urmas.viilma@eelk.ee
Madli Väli, keraamika; madli.v2li@gmail.com


Sihtasutuse nõukogu

Juhatus

Egle Viilma, juhataja, egle.viilma@eelk.ee

Nõukogu

peapiiskop Urmas Viilma (esimees), urmas.viilma@eelk.ee
Marko Tiitus
Riivo Sinijärv
Vahur Glaase
Ülle Rajasalu
Olev Liivik
Rene Paats