Meie inimesed piltidel

Egle Viilma
direktor, sihtasutuse juhataja
egle.viilma@eelk.ee

peapiiskop Urmas Viilma
sihtasutuse nõukogu esimees
urmas.viilma@eelk.ee

Marget Kulo
1.-4. klassi õppejuht
1.p klassijuhataja
marget.kulo@eelk.ee

Heiki Haljasorg
5.-9. klassi õppejuht;
õpetajate esindaja kolleegiumis;
7.p klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus, matemaatika, ajalugu, ühiskonnaõpetus
heiki.haljasorg@eelk.ee

Diana Juul
assistent, HEV-koordinaator
tallinna.toomkool@eelk.ee

Reet Klettenberg
arendusjuht, raamatukoguhoidja
3.t klassijuhataja
reet.klettenberg@eelk.ee

Urmas Aug
haldusjuht
urmas.aug@gmail.com

Jael Puusaag
psühholoog
jael.puusaag@eelk.ee

Joel Siim
kaplan, koolipidaja esindaja kolleegiumis

Mai-Liis Mäeväli
2.p klassijuhataja, eelkool, loodusõpetus, usuõpetus
mai-liis.maevali@eelk.ee 

Tähti Siinmaa
2.t klassijuhataja, saksa keel
tahti.siinmaa@eelk.ee

Tuuli Urb
3.p klassijuhataja, eelkool
tuuli.urb@eelk.ee

Kadri Liimal
4.p klassijuhataja
kadri.liimal@eelk.ee

Piret Kuld
muusikaõpetus, koor
piret.kuld@eelk.ee

Anna-Kaisa Vita
9.t klassijuhataja, kunstiõpetus
anna-kaisa.vita@eelk.ee

Kaja Post
muusikaõpetus, koor
kaja.post@eelk.ee 

Merike Kaasiku
pikepäevarühma kasvataja
merike.kaasiku@eelk.ee

Kaie Kadaksoo
tüdrukute kehaline kasvatus
kaie.kadaksoo@eelk.ee

Kristin Oidsalu
inglise keele huviring
kristin.oidsalu@gmail.com

Lee Raide
5.t klassijuhataja, põhikooli loodusained ja keemia
lee.raide@eelk.ee

Tiina Kallas
7.t klassijuhataja, saksa keel, inglise keele huviring
tiina.kallas@eelk.ee

Tiina Siedermann
8.t klassijuhataja, füüsika
tiina.siedermann@eelk.ee

Tiiu Allikmaa
loodusõpetus, keemia
tiiu.allikmaa@eelk.ee

Terje Rinne
8.p klassijuhataja, inglise keele huviring
terje.rinne@eelk.ee

Katri Kuus
eesti keel ja kirjandus
katri.kuus@eelk.ee

Lidia Uuselu
matemaatika
lidia.uuselu@eelk.ee

Terje Rüütli
kooliõde
terje.ruutli@kth.ee

Marge Merdenson
perenaine

Merje Schultz
perenaine

Pildid tegi lapsevanem Kaidi Tingas.