Koolitoit
Pikapäevasööki saab alates 13.50.
Toitlustaja on Umile OÜ.
I söögivahetund 10.50-11.10
Söövad 1. klass, 2.t, 2.p ja 4. klass.
II söögivahetund 11.45-12.05
E–N söövad 3.t, 3.p, 5.t, 5.p, 7. klass.
R söövad 3.t, 3.p, 6.t, 5.p, 9. klass.
III söögivahetund 12.40-13.00
E–N söövad 6.t, 6.p, 8. klass, 9. klass.
R söövad 5.t, 6.p, 8. klass, 7. klass.
Pikapäevasöök alates 13.50.
| Toidupäeva maksumus | Pikapäevatoidu maksumus | |
|---|---|---|
| 1.-9. klassi koolitoit alates 1.01.2025 | 3,80 (riik kompenseereb 1 euro, lapsevanem maksab 2,80) | 3,10 (riik ei kompenseeri) |
Koolilõuna ja pikapäevatoidu eest saadab kooli raamatupidaja arve kuu alguses.
Kui laps puudub koolist kolm ja enam päeva (läheb reisile või on pikemat aega haige), on ta võimalik toidult maha võtta. Selleks tuleb puudumisest assistendile ette teatada puudumisele eelneva nädala kolmapäevaks, mil toitlustaja kogub koolist, palju on uuel nädalal sööjaid (puudujaid).
