Kingi koolile raamat

Peame Tallinna Toomkoolis oluliseks lugemist ja head kirjandust. Mai lõpus tähistame koolis ka lugemisnädalat. Selleks, et meie kooli raamatukogus oleks rohkem head kirjandust, alustame sel kevadel traditsiooni “Kingi koolile raamat”.

Oleme kokku pannud soovinimekirja, kus on nii ilukirjandust, erialakirjandust kui ka võõrkeelset kirjandust. Mõnda teost soovime ühe, mõnda kaks, mõnda aga lausa 10 või 18 eksemplari, et neid saaks kasutada korraga terve klass. Tabelis on eraldi Apteegi maja (1.-4. klassi) ja Toompea maja (5.-9. klassi) soovid.

Kui soovid anda oma panuse kooli raamatukogu rikastamisse, vali nimekirjast sobiv(ad) teos(ed), kirjuta tabelisse väljavalitud raamatu(te) järele oma nimi, andes nii teistele märku, et hoolitsed selle soovi täitmise eest. Tabel meie raamatusoovidega on siin: Toomkooli raamatukogu soovinimekiri.

Raamatuid ootame koolimajadesse pärast kevadist koolivaheaega, 2.-5. maini, et need lugemisnädalaks kooli raamatukogus arvele võtta ja riiuleisse sättida. Oleme tänulikud nii uute kui ka heas korras kasutatud raamatute eest.

Kokku kingiti koolile sel korral 200 raamatut. Suur tänu lahketele kinkijatele!